Antalya Temizlik Şirketi

Antalya temizlik şirketi, ev temizliği, alanında faaliyetlerini yürüten Antalya ev temizliği firması olan ULUSOY TEMİZLİK Antalya ve çevresinde hizmetlerini son sürat hızda devam ettirmektedir. Antalya, Manavgat, Kemer, Alanya Konyaaltı, Muratpaşa, ve Kepez gibi ilçelerde ve beldelerinde her türlü iş yeri temizliği ofis temizliği ev temizliği ve sözleşmeli temizlik personeli temini de ayrıca yapmaktadır.

Antalya temizlik firması olan ULUSOY TEMİZLİK firması bünyesinde istihdam ettiği personellerin ücretlerini ve sosyal güvenlik güvencesi olan SGK primlerini kendisi yatırmaktadır. Dolayısıyla müşterilerimiz hiç bir ek ücret ödemeden yaşam alanlarının temizliğini ve ferahlığını yaşamaktadır.

Antalya ev temizliği ve kurumsal temizlik için bize ulaştığınız andan itibaren keşif ekibimiz ön çalışma yaptıktan sonra ilgili departmanlarımızı bilgilendirerek işinde eğitimli uzman personellerimiz, TSE ve CE belgeli kimyasallarımız ve temizlik ürünlerimizle hemen işe koyuluruz. Gün boyu evinizi ve iş yerinizi ferahlandırarak hijyenini sağlarız.

Bilgi almak, soru sormak ve detayları öğrenmek için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz

 

İLETİŞİM
Kızılsaray Mah. 71 sokak Tevfik Apt. 18-1/101
Muratpaşa / Antalya

E-Mail : info@ulusoyorganizasyon.com

Web Site : www.evtemizligiantalya.com

+90242 417 76 76

+90544 417 76 76